Vakuuminis medienos impregnavimas

Giluminis medienos impregnavimas – impregnuota mediena

Galime impregnuoti medieną iki 9,00 m ilgio

Impregnuojame I, II, III, IV klasėmis. 

Kaina nuo 35 Eur / m3

Mirkymo klasės

KLASĖ APRAŠYMAS BIOLOGINIAI VEIKSNIAI GAMINIAI
I Virš žemės, po danga, santykinai sausa. Vabzdžiai Vidiniai stalių gaminiai, tarpinės
grindų detalės
II Virš žemės;
santykinai po danga, atsitiktinis
drėgmės veiksnys.
Vabzdžiai irgrybiniai organizmai Čerpinės lotos,
plokščių stogų detalės, karkasinių
namų detalės, detalės kur yra kondensacijos rizika.
III Virš žemės, neuždengtas, dažnai veikiamas drėgmės. Grybiniai organizmai Išorės stalių gaminiai, tvorų skersiniai, vartai.
IV Kontaktas su žeme ar
su gėlu vandeniu.
Grybiniai organizmai Tvorų kuolai, dangų detalės, poliai, pabėgiai.
V
Kontaktas su jūros
vandeniu.
Jūros organizmai Jūros poliai

Terasos, tvoros, žaidimų aikštelės, kopėčios, mediniai stalai ir kėdės, dailylentės, čerpės ir kiti medienos gaminiai yra naudojami mūsų poreikiams ir gražiai aplinkai sukurti. Medienos gaminiai vertinami, juos norisi saugoti ir kuo ilgiau išlaikyti kuo geresniame stovyje, tačiau oro sąlygų ir sąlyčio su žeme dėka šiems norams dažnai nelemta išsipildyti.

Vis dėlto, yra tam tikras būdas, kuris leis užtikrinti medienos gaminių ilgaamžiškumą. Jeigu norite, kad gaminai iš medienos tarnautų ilgiau, Jums yra reikalinga impregnuota mediena.

Paprastu būdu impregnuoti medžio gaminį gali kiekvienas namų sąlygomis, tačiau tokiu būdu impregnavimo skystis neprasiskverbia per visą medieną. Norint, kad mediena turėtų itin didelį atsparumą drėgmei, grybeliams, saulės spinduliams, puvėsiams ir termitams, reikėtų pirkti medžio gaminius, kurie būtų impregnuoti giluminiu būdu.

Giluminis impregnavimas atliekamas su Tanalith E konservantu, kurio sudėtyje yra vario ir organinių biocidų. Šis impregnantas taikomas aukšto slėgio pramonės procese, kurio metu medienai suteikiamas natūralus šviesiai žalias atspalvis. Laikui bėgant mediena spalvą keičia ir įgauna medaus rudumo spalvą, kol galiausiai ji pasidaro natūraliai pilkšvos spalvos.

Tanalith E užtikrina, kad mediena įgytų didelį atsparumą drėgmei, saulės spinduliams, puvėsiams ir bakterijoms. Konservantas visame pasaulyje naudojamas jau apie 20 metų, todėl yra įsitikinta jo veiksmingumu, ilgaamžiškumu ir nauda. Svarbu paminėti, kad aprašomas konservantas atitinka ES direktyvą Nr. 2006/139/EC. Tai reiškia, kad jame nėra jokių draudžiamų naudoti junginių (chromo, vario, arseno), o tai atitinka aplinkosauginius bei sveikatos reikalavimus.

Taigi, jeigu svarstote apie medinės tvoros, terasos, žaidimų aikštelės ar kito medinio objekto įrengimą po atviru dangumi, vertėtų naudoti giluminiu būdu impregnuotą medieną. Būtent tokiu būdu impregnuota mediena užtikrins Jums kokybę ir būsite garantuoti, kad savo sukonstruotu medienos gaminiu galėsite džiaugtis daugelį metų.

Impregnuota mediena - giluminis impregnavimas medienos impregnavimas Vakuuminis medienos impregnavimas lineGiluminio impregnavimo procesas:

Cilindre vakuumo pagalba išsiurbiamas oras iš medienos ląstelių medienos impregnavimas Vakuuminis medienos impregnavimas impreg 1. Cilindre vakuumo pagalba išsiurbiamas oras iš medienos ląstelių
Į cilindrą paduodamas impregnantas „Tanalith E“ medienos impregnavimas Vakuuminis medienos impregnavimas impreg1 2. Į cilindrą paduodamas impregnantas „Tanalith E“
Tada įjungiamas hidraulinis slėgis, kuris priverčia<br /> tirpalą skverbtis i medienos ląsteles. medienos impregnavimas Vakuuminis medienos impregnavimas impreg2 3. Tada įjungiamas hidraulinis slėgis, kuris priverčia
tirpalą skverbtis i medienos ląsteles.
Galutinis vakuumas ištraukia tirpalo perteklių ir gražina į saugojimo talpą. medienos impregnavimas Vakuuminis medienos impregnavimas impreg3 4. Galutinis vakuumas ištraukia tirpalo perteklių ir gražina į saugojimo talpą.
Dėl nestipraus spaudimo medienos viduje šiek tiek tirpalo išsisunkia į paviršių ir išgaruoja. Impregnuota mediena<br /> saugoma nustatyta laika, kol visiškai išdžius. medienos impregnavimas Vakuuminis medienos impregnavimas impreg4 5. Dėl nestipraus spaudimo medienos viduje šiek tiek tirpalo išsisunkia į paviršių ir išgaruoja. Impregnuota mediena
saugoma nustatyta laika, kol visiškai išdžius.

Impregnuotos medienos panaudojimas

Statyba. Medinės pamatų dalys, grindų atraminės sijos, grindys,
sienų rėmai, sijos, stogo sijos ir lentos, namo išorėje naudojama
mediena, dailylentės, medinės čerpės, kt. mediena naudojama
komerciniuose ir privačiuose statiniuose.

Sodai ir sodybos.Terasos, tvorelės gėlėms, žaidimų aikštelės,
kopėčios, pievelės kraštams aptverti, tvorelės, pikniko suoliukai ir
stalai, ženklai, dėžės ir kt.

Žemės ūkio.Medžių atramos, vynuogių stulpai.
Stulpai, tvoros ir t.t. Apvalūs, apvalūs obliuoti ar kvadratiniai tvorų stulpai, vartai ir vartų stulpai, tvorų mediena.
Transportas. Mediena laivams statyti, grindys ir kita transporto
mediena, konteinerių grindys ir atramos, pakuotės, kabelių ritės ir jų
dangčiai.
Inžinerija. Elektros stulpai, platformos, tiltai ir tiltų grindiniai, kabelių atramos, garso tvoros/barjerai .


Informaciją pateikė:
Translate »